Polski · English
Wypożyczenie roweru
Zwiedzanie Krakowa rowerem to sama przyjemność. W większość miejsc w obrębie centrum można dojechać dużo szybciej rowerem niż standardową komunikacją miejską lub pieszo. Odpowiadając na potrzeby naszych gości wprowadziliśmy możliwość wypożyczania rowerów bezpośrednio w apartamencie. Doba rowerowa zaczyna się od godziny 9:00 i trwa do nocy.
30 PLN
Cena za 1 rower na cały dzień
50 PLN
Cena za 2 rowery na cały dzień
Wypożyczenie skutera Vespa
Wygodniej niż na rowerze a często szybciej niż samochodem - mowa o skuterze. Kraków oferuje tyle atrakcji, że warto skorzystać z tej formy zwiedzania miasta, zwłaszcza gdy ma się do dyspozycji tylko kilka wolnych dni. Skuter można zaparkować bezpłatnie praktycznie w każdym miejscu. Doba skuterowa trwa od 8:00 do 22:00, a w cenie jest bak paliwa i dwa kaski. Za ewentualne zniszczenia odpowiada się jedynie do wysokości kaucji, która wynosi 500 PLN.
100 PLN
Cena za 1 dwuosobowy skuter na cały dzień →   Cena zawiera pełny bak paliwa
Wypożyczenie samochodu Fiat 500
Małopolska to kraina, której stolicą jest Kraków. Jednak nie wszystko co najpiękniejsze znajduje się w Krakowie. Ojcowski Park Narodowy, Tyniec, Pustynia Błędowska, Lanckorona, Puszcza Niepołomicka to niezwykle klimatyczne miejsca, które można odwiedzić podczas jednodniowej wycieczki samochodem. Oprócz krótkich wycieczek pod miasto można również wybrać się do Zakopanego - stolicy polskich gór.

Odbiór i oddanie samochodu odbywa się pod drzwiami apartamentu. Doba trwa od 8:00 do 8:00 dnia następnego. Za ewentualne zniszczenia odpowiada się jedynie do wysokości kaucji, która wynosi 500 PLN. Cena wynajmu zawiera darmowy parking na terenie Krakowa. Wszelkie formalności załatwia się z gospodarzem apartamentu.
100 PLN
Cena za 24h wynajmu (od 8:00 do 8:00) →   Cena zawiera bezpłatny parking w Krakowie
Odbiór z lotniska w Krakowie
Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy odebrać naszych gości z lotniska Kraków-Balice (KRK). Kierowca o umówionej godzinie czeka w hali przylotów, trzymając w ręce kartkę z imieniem i nazwiskiem gościa. Pomaga z walizkami i zawozi prosto do apartamentów, gdzie czeka opiekun. Podróż z lotniska do apartamentów trwa około 30 min. Samochód może zabrać maksymalnie 8 osób wraz bagażami. Płatność za transfer odbywa się podczas zameldowania.
85 PLN
Cena od 1 samochodu (1-4 osób w samochodzie)
110 PLN
Cena od 1 samochodu (5-8 osób w samochodzie)
Wycieczka do Auschwitz-Birkenau
Auschwitz-Birkenau jest jedynym byłym obozem koncentracyjnym znajdującym się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Dopiero zobaczenie na własne oczy tego miejsca, symbolu Holokaustu, pozwala nam spróbować zrozumieć tragedię, jaka się tam wydarzyła. W Muzeum w Auschwitz odwiedza się m.in. bloki więzienne, komorę gazową, a także krematorium. Następnie uczestnicy wycieczki jadą do największego nazistowskiego obozu zagłady na świecie – Brzezinki (Birkenau).

Cała wycieczka trwa około 6 godzin. Zaczyna się i kończy na Placu Matejki 2 (3 min. spacerem od apartamentów) gdzie na uczestników wycieczki czeka pilot. Podróż odbywa się nowoczesnym, klimatyzowanym autobusem. Dla naszych gości możemy zarezerwować bilet, który opłacają osobiście w biurze organizatora wycieczki przed wejściem do autokaru. Cena obejmuje przejazd, zwiedzanie z przewodnikiem, pomoc pilota oraz ubezpieczenie.
180 PLN
Cena z przewodnikiem w j. angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, francuskim
Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce
Kopalnia Soli „Wieliczka” to liczące dziś ponad 700 lat najstarsze polskie przedsiębiorstwo. W 1978 znalazła się na zaszczytnej I Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Rocznie odwiedzana jest przez ponad milion turystów z całego świata.

W kopani na przestrzeni wieków rozwinął się specyficzny mikroklimat o działaniu terapeutycznym - panuje tam stała temperatura 14 stopni Celsjusza. Kopalnia to zawiły labirynt, na który składają się tunele o łącznej długości ponad 300 kilometrów, 3000 komnat i 9 pięter, z których ostatnie znajduje się na głębokości 327 metrów.

Dwukilometrowa trasa zwiedzania obejmuje 22 komnaty połączone tunelami. Przewodnik oprowadzi gości po starodawnych szybach, pokaże maszyny górnicze, zagadkowe jeziora solne, rzeźby oraz płaskorzeźby, a także robiącą niezwykłe wrażenie komnatę Św. Kingi.

Osoby zmęczone podziemnym spacerem mogą odpocząć i posilić się w restauracji znajdującej się na samym końcu trasy.

Cała wycieczka trwa około 4 godzin. Zaczyna się i kończy na Placu Matejki 2 (3 min. spacerem od apartamentów) gdzie na uczestników wycieczki czeka pilot. Podróż odbywa się nowoczesnym, klimatyzowanym autobusem. Dla naszych gości możemy zarezerwować bilet, który opłacają osobiście w biurze organizatora wycieczki przed wejściem do autokaru. Cena obejmuje przejazd, zwiedzanie z przewodnikiem, pomoc pilota oraz ubezpieczenie.
190 PLN
Cena z przewodnikiem w j. angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, francuskim
Dodatkowe sprzątanie apartamentu
Na życzenie naszych gości możemy zadbać o dodatkowe sprzątanie apartamentu w trakcie pobytu w Laiko. Usługa może również obejmować wymianę ręczników oraz pościeli. Taką potrzebę należy zgłosić swojemu opiekunowi.
50 PLN
Cena za dodatkowe wysprzątanie apartamentu
70 PLN
Cena za dodatkowe wysprzątanie apartamentu i zmianę pościeli oraz ręczników
Dostawienie łóżeczka dziecięcego
Naszym gościom przyjeżdżającym z małym dzieckiem możemy zaoferować dostawienie łóżeczka dziecięcego wraz z kompletem pościeli oraz ręcznikami. Łóżeczko jest pełnowymiarowe. Istnieje również możliwość wybrania wysokości, na której ma być zamontowany materac (w połowie wysokości lub standardowo - przy podłodze).
50 PLN
Cena za noc
Przechowanie bagażu
Standardowo doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00 i kończy następnego dnia o godzinie 11:00. Często jednak zdarza się tak, że samolot, pociąg lub autobus przyjeżdża wcześniej lub odjeżdża dużo później, po godzinie wymeldowania. Rozumiemy, że nasi goście chcą wykorzystać każdą godzinę na zwiedzanie miasta, co nie jest wygodne, gdy mają przy sobie bagaże. Walizki można zatem zostawić w naszym biurze, które znajduje się w tym samym budynku, co apartamenty i odebrać je o dowolnej godzinie. Taka usługa jest bezpłatna.
0 PLN
Bezpłatnie
Wypożyczenie mikrofalówki
Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu gości mikrofalówka jest niezbędnym urządzeniem kuchennym. Wychodząc na przeciw tym potrzebom, dajemy naszym gościom możliwość bezpłatnego wypożyczenia mikrofalówki na czas pobytu. Wystarczy zgłosić taką potrzebę podczas zameldowania.
0 PLN
Bezpłatnie