Polski · English
Jak dostać się do apartamentów z lotniska w Kraków-Balice?
Dla gości, którzy cenią sobie komfort i wygodę oferujemy usługę odbioru z lotniska. Nasz kierowca czeka w hali przylotów z kartką z imieniem i nazwiskiem gościa, następnie pomaga z walizkami i zawozi prosto do apartamentu. Taka usługa kosztuje 85 PLN (maksymalnie 4 osoby), bądź 110 PLN (5 do 8 osób) w 1 stronę. Nawet, gdy samolot ma opóźnienia, kierowca czeka, aż do momentu wylądowania samolotu.

Można również skorzystać z transportu publicznego. Istnieje możliwość dojazdu na dworzec kolejowy Kraków Główny nowoczesnymi pociągami Kolei Małopolskich, które przez większość dnia odjeżdżają ze stacji Kraków Lotnisko co około 30 minut. Jednorazowy bilet kosztuje 9 PLN, a nabyć go można w terminalu pasażerskim, w automacie na stacji, bądź w pociągu u obsługi – w ostatnim przypadku płatność jest możliwa wyłącznie gotówką.
Jak dostać się do apartamentów z lotniska w Katowicach/Pyrzowicach?
Naszym gościom oferujemy komfortową opcję odbioru z lotniska w Katowicach/Pyrzowicach. Nasz kierowca czeka w hali przylotów z kartką z imieniem i nazwiskiem gościa, następnie pomaga z walizkami i zawozi prosto do apartamentu. Usługa ta kosztuje 350 PLN (maksymalnie 4 osoby), bądź 400 PLN (5 do 8 osób) w 1 stronę. W przypadku ewentualnych opóźnień, kierowca czeka do momentu wylądowania samolotu.

Do Krakowa dojechać można również busem obsługiwanym przez firmę Matuszek (wejdź na stronę). Koszt około 44 PLN przy rezerwacji on-line lub 50 PLN w przypadku płatności gotówką w busie. Bus zatrzymuje się na Regionalnym Dworcu Autobusowym w Krakowie. Stamtąd wystarczy przejść przez Galerię Krakowską (kierunek ul. Pawia) i dalej udać się na ulicę Warszawską 3, gdzie znajdują się nasze apartamenty.
Jak dostać się do apartamentów z Dworca Głównego w Krakowie?
Wystarczy przejść przez Galerię Krakowską (kierunek ul. Pawia) i dalej udać się na ulicę Warszawską 3, gdzie znajdują się nasze apartamenty. Przygotowaliśmy mapę (pobierz mapę), która powinna pomóc naszym gościom odnaleźć Laiko Apartments.
W jaki sposób dostanę klucze do apartamentu?
Klucze do apartamentu zostaną przekazane w wynajętym apartamencie, gdzie o godzinie ustalonej mailowo lub telefonicznie będzie na Państwa czekał przedstawiciel Laiko Apartments.
W jaki sposób oddam klucze do apartamentu?
Klucze do apartamentu zostaną odebrane od Państwa w wynajmowanym apartamencie przez przedstawiciela Laiko Apartments o godzinie ustalonej słownie, mailowo lub telefonicznie.
Kiedy zaczyna się i kończy doba hotelowa?
Doba hotelowa obowiązuje od godziny 15:00 do godziny 11:00 dnia następnego.
Czy mogę przechować bagaż przed zameldowaniem lub po wymeldowaniu?
Jak najbardziej istnieje taka możliwość. Wystarczy poinformować pracownika Laiko Apartments o chęci pozostawienia bagażu o ustalonej godzinie.
Jakimi językami posługuje się personel Laiko Apartments?
Personel Laiko Apartments posługuje się językiem polskim oraz angielskim.
Czy w apartamencie jest bezprzewodowy internet?
W każdym apartamencie Laiko Apartments jest dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.
Czy jest możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego?
Po wcześniejszym powiadomieniu istnieje możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego w cenie 50 PLN za noc. Wraz z łóżeczkiem zapewniamy komplet pościeli oraz ręczników.
Co warto zobaczyć w Krakowie?
Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy listę miejsc, które według nas warto odwiedzić. Umieściliśmy na niej zarówno restauracje i kawiarnie, jak i muzea oraz zabytki krakowskie. Z listą można zapoznać się tutaj, a także w apartamentach, gdzie w odnalezieniu poszczególnych obiektów pomoże Państwu przygotowana przez nas mapa.

Jeśli interesują Państwa bardziej niszowe atrakcje lub miejsca, to z chęcią pomożemy w znalezieniu potrzebnych informacji i rezerwacji biletów.
Jak poruszać się po Krakowie?
Apartamenty położone są w bliskiej okolicy Starego Miasta, w związku z czym spacer na Rynek Główny zajmuje około 5 minut. W obrębie Starego Miasta oraz pobliskiego Kazimierza, znajduje się znaczna część zabytków Krakowa. Zwiedzić je można bez korzystania z komunikacji miejskiej.

W sytuacji, gdy nasi goście planują korzystać z usług komunikacji miejskiej, polecamy tę stronę. Jako punkt startowy, bądź docelowy należy ustawić “Warszawska 3”, drugą opcję uzupełniając miejscem, z którego wracamy lub do którego chcemy się dostać. Personel Laiko Apartments również chętnie wskaże gościom drogę.

Dodatkowo oferujemy naszym gościom możliwość wypożyczenia rowerów bezpośrednio w apartamencie. Korzystając z nich, można przyjemnie zwiedzić Kraków i dotrzeć do wielu zabytków znacznie szybciej niż korzystając z komunikacji miejskiej lub spacerując.
Co znajduje się na wyposażeniu apartamentu?
Nasze apartamenty wyposażone są tak, żeby goście mogli czuć się swobodnie jak w domu. Nie chcemy, aby wybierając się w podróż, musieli pamiętać o takich rzeczach jak ręczniki, szampon, czy żel pod prysznic. Jeśli planują Państwo eleganckie wyjście, żelazko i deska do prasowania będą jak najbardziej pomocne. Posiłek w apartamencie? Żaden problem, nasze aneksy są w pełni wyposażone. Nasi goście nie muszą się również martwić o kawę czy herbaty.
Czy można wynająć apartament na potrzeby sesji zdjęciowej?
Oczywiście, w apartamentach mogą zostać wykonane sesje zdjęciowe. W celu rezerwacji apartamentu na potrzeby sesji zdjęciowej proszę skontaktować się z personelem Laiko Apartments telefonicznie, dzwoniąc na numer +48 733 003 707, bądź mailowo - hello@laikoapartments.pl
Jakie zasady obowiązują w apartamentach Laiko Apartments?
Z regulaminem apartamentów Laiko Apartments można zapoznać się tutaj.